Přípravář/přípravářka masa / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

FirmaNOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 24 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Krupce (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Nabízíme:

" Práci ve stabilní české společnosti
" Na prodejně bez řezníka - ranní směny
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Odměnu za odpracované roky
" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Lázně
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na aktivity - program Multisport
" Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

" Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
" Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
" Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
" Porcování kuřat - zaučíme
" Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Co od tebe očekáváme?
" Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
" Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
" Rádi tě vše naučíme na prodejně
Zaměstnanecké výhody:
" Multisport kartu
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
" Odměna za výročí narozenin
" Lázně
" Zaškolení na prodejně

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Revoluční 311, Krupka, Česko
mzda, plat (hrubý):od 24 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., IČ: 61250988
datum zveřejnění nabídky práce:26. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Markéta Sokolová
telefon:702 233 169
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma NOVÁK maso - uzeniny u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 24 500 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Revoluční 311, Krupka, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.